Aplikacja SAGE Symfonia

Jesteśmy Dystrybutorem oprogramowania SAGE. Dobieramy, wdrażamy i utrzymujemy rozwiązania oferowane przez tego producenta. Oferujemy rozwiązania zaspokajające potrzeby Klienta, bez generowania dla niego dodatkowych kosztów.

Oprogramowanie Sage zabezpiecza potrzeby firm we wszystkich aspektach pracy już u pnad 3 mln firm na całym świecie. W Polsce najbardziej kojarzony produkt do Symfonia.

Obszary działania programów:

FINANSOWO KSIĘGOWY
Mała Księgowość z płacami
Sage Symfonia Start 2.0 Mała Księgowość to program przeznaczony do prowadzenia każdej formy uproszczonej księgowości. Dzięki rozszerzeniu funkcjonalności o moduł Płace, będziesz mieć możliwość rozliczania płac zatrudnionym pracownikom. Bieżące aktualizacje programu dostępne w abonamencie zapewnią firmie bezpieczeństwo prawno-podatkowe. Zakup programu w subskrypcji zapewnia dostęp do e-Dokumentów, e-Deklaracji. Dzięki temu będziesz miał możliwość obsługi deklaracji oraz przelewów bezpośrednio z programu. Program umożliwia także ewidencję środków trwałych oraz pobieranie z bazy GUS danych nowego kontrahenta.

Sage 50 Cloud
Flagowy pierwszy w Polsce program FK w wersji hybrydowej – łączącej wydajność stacjonarnego oprogramowania z dostępnością z każdego miejsca na świecie. Dzięki niemu obsłużysz wszystkie zdarzenia księgowe w firmie. Sporządzisz sprawozdanie oraz bezpośrednio z programu wyślesz je do KRS. Program umożliwia stały wgląd w dane co uskutecznie zarządzanie przedsiębiorstwem. Szeroki wachlarz dodatkowych funkcjonalności pozwala na importowanie np. wyciągów bankowych bez wykonywania żmudnych czynności lub np. zautomatyzowanie zaawansowanych rozliczeń księgowych (RMK, przeksięgowanie Vat lub historia zmian).

Sage FK ERP
Kompleksowy system FK do zarządzania finansowani przedsiębiorstwa. Umożliwia, poza oczywistymi funkcjami programu księgowego, m.in. pełną integrację z pozostałymi obszarami działalności, łatwe dopasowania do potrzeb Klienta – dzięki elastycznej architekturze. Dzięki Sage FK ERP zarządzanie finansami w Twojej firmie będzie łatwiejsze, szybsze oraz bardziej wydajne
HANDLOWO-MAGAZYNOWY
Handel Sprzedaż
Intuicyjny program do obsługi codziennych operacji sprzedażowych, w firmach, które rozliczają się uproszczoną księgowością i nie prowadzą gospodarki magazynowej. Zapewnia szybkie i łatwe wystawianie dokumentów sprzedaży, automatyczne włączanie i wyłączanie cen i rabatów. Pozwala zarządzać rentownością sprzedaży.  Sage Symfonia Start Faktura przyspieszy i usprawni Twoją pracę dzięki automatyzacji podstawowych czynności i podpowiedziom kolejnych do wykonania kroków. Bieżące aktualizacje programu zapewnią Ci bezpieczeństwo prawno-podatkowe.

Handel Sprzedaż i magazyn
Intuicyjny program do obsługi sprzedaży i operacji magazynowych w firmach handlowych lub produkcyjnych, które rozliczają się uproszczoną księgowością. Zapewnia szybkie i łatwe wystawianie dokumentów sprzedaży, ustawianie promocji, automatyczne włączanie i wyłączanie cen i rabatów. Pozwala zarządzać rentownością sprzedaży i optymalizować koszty magazynowania. Sage Symfonia Start Handel przyspieszy i usprawni Twoją pracę dzięki automatyzacji podstawowych czynności i podpowiedziom kolejnych do wykonania kroków. Bieżące aktualizacje programu zapewnią Ci bezpieczeństwo prawno-podatkowe.

Handel ERP
Rozbudowany jest w odniesieniu do powyższego produktu o możliwość prowadzenia wielu magazynów, zautomatyzowania współpracy z oprogramowaniami zewnętrznymi oraz elastyczności wobec potrzeb Klienta.

KADROWO-PŁACOWY
Kadry i Płace One Payroll
Sage Symfonia Kadry i Płace wraz z rozszerzeniami umożliwiającymi pracownikom dostęp zdalny do istotnych procesów HR (tzw. self-service) to kompletny ekosystem wspierający efektywne zarządzanie pracownikami i współpracownikami zgodnie z przepisami prawa. Oprogramowanie zostało dopracowane w najdrobniejszych szczegółach, ponieważ na co dzień nad jego aktualizacją i rozwojem pracują prawdziwi pasjonaci nie tylko w zakresie technologii, ale i prawa oraz zarządzania zasobami ludzkimi.

Pakiety dla Biur Rachunkowych
Pakiet Start
Pakiet Standard
Pakiet Standard Plus
Pakiet Ekstra
Pakiet ERP Standard
Pakiet ERP Extra

ASYSTA Bartosz Piotrzkowski
ul. Topolowa 1, 83-332 Borowo, NIP: 589-169-13-61
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram